Zaproszenie na bezpłatne warsztaty pt: "Zarządzanie zasobami ludzkimi"

15 listopad 2011
Autor :  

Prezes Stowarzyszenia na Rzecz Pomocy Rodzinie "Podaj Dłoń" w Józefowie i Fundacja Aktywności Obywatelskiej serdecznie zaprasza zainteresowane osoby na 1-dniowe BEZPŁATNE  warsztaty pt: "Zarządzanie zasobami ludzkimi" w dniu 02.10.2009 r.W godzinach od  900 do 1600.Miejsce warsztatów: Stowarzyszenie Na Rzecz Pomocy Rodzinie „Podaj Dłoń” w Józefowie koło Biłgoraja, ul. Kościuszki 54a.

Warsztaty skierowane są do osób,które chcą nauczyć się planowania zasobami ludzkimi w projekcie i przejść przez kolejne etapy powstawania personelu projektu  od kierowania zespołem, poprzez zarządzanie i angażowanie zespołu projektu aż po rozwiązywanie problemów w zespole projektowym.

Praktyczne przykłady, warsztatowa forma zajęć i doświadczona kadra gwarantują wysoki poziom szkolenia.

Projekt "Równy Trzeci Sektor II" skierowany jest do przedstawicieli słabo rozwiniętych organizacji pozarządowych, podmiotów ekonomii społecznej oraz stron kościelnych i związków wyznaniowych prowadzących działalność pożytku publicznego na terenie województwa lubelskiego,które spełniają jedno z  poniższych kryteriów :

  1. nie zatrudnianie pracowników lub zatrudnianie maksymalnie 2-ch pracowników,
  2. organizacje, których pracownicy i wolontariusze w niewielkim zakresie korzystali ze wsparcia merytorycznego w postaci szkoleń, doradztwa i konsultacji,
  3. organizacje z małych miejscowości i terenów wiejskich o słabo rozwiniętej strukturze  i komunikacji,
  4. organizacje nowo powstałe,
  5. organizacje nie realizujące dotąd żadnego projektu społecznego,finansowanego z funduszy publicznych, krajowych, unijnych oraz ze środków grantodawców prywatnych.

O przyjęciu na warsztaty decyduje kolejność zgłoszeń.

W ramach warsztatów zapewniamy materiały szkoleniowe, wyżywienie oraz  zaświadczenie o ukończeniu warsztatów! Warsztaty poprowadzi Pani Monika Dominik, wieloletni praktyk w pisaniu i realizacji projektów społecznych.  

Na warsztaty należy się zgłosić najpóźniej do dnia 01.10.2009 r. wypełniając i wysyłając e –mailem:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub faxem (0-81) 532 25 52 formularz zgłoszeniowy .

Osoby do kontaktu:
Małgorzata Kamińska tel: 728-171-943
Kamil Suchodolski tel: 505-681-633
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Projekt "Równy Trzeci Sektor II" jest dofinansowany ze środków
Programu Operacyjnego, Fundusz Inicjatyw Obywatelskich

 

Załączniki:Partnerzy

UM Józefów Dla Pilota Artis Group Stowarzyszenie Przyjaciół Ziemi Biskiej SP Majdan Nepryski SP Majdan Nepryski
Nasza strona korzysta z plików cookie (ciasteczek) w celu poprawy funkcjonalności oraz w celach statystycznych. Czytaj więcej …