Bezpłatne szkolenie w ramach projektu "Równy Trzeci Sektor II"

15 listopad 2011
Autor :  

Prezes Stowarzyszenia na Rzecz Pomocy Rodzinie "Podaj Dłoń” w Józefowi i Fundacja Aktywności Obywatelskiej zapraszają zainteresowane osoby na bezpłatne warsztaty: "Gdzie są fundusze dla organizacji - budowanie strategii rozwoju organizacji z uwzględnieniem dostępnych źródeł finansowania", które odbędą się 13.11.2009, w godzinach od 900 do 1530 w Józefowie koło Biłgoraja. Miejsce warsztatów: Siedziba Stowarzyszenia na Rzecz Pomocy Rodzinie "Podaj Dłoń", Kościuszki 54a.

Korzyści z udziału w warsztatach to m.in.:

  1. poznanie palety grantodawców polskich i zagranicznych, prywatnych i publicznych,
  2. zapoznanie się z możliwościami dywersyfikacji źródeł finansowania NGOs, m.in. sponsoring, kampanie medialne, zbiórki, 1%, działalności statutowa odpłatna, gospodarcza ,
  3. zdobycie umiejętności planowania strategicznego w kontekście misji i celów, która przyczyni się do stabilizacji finansowej organizacji,
  4. poznanie technik, metod i narzędzi pozwalających na skuteczne pozyskiwanie funduszy zewnętrznych,
  5. Praktyczne przykłady, warsztatowa forma zajęć i doświadczona kadra gwarantują wysoki poziom szkolenia.

Projekt skierowany jest do przedstawicieli słabo rozwiniętych organizacji pozarządowych, podmiotów ekonomii społecznej oraz stron kościelnych i związków wyznaniowych prowadzących działalność pożytku publicznego na terenie województwa lubelskiego, które spełniają jedno z poniższych kryteriów: niezatrudnianie pracowników lub zatrudnianie maksymalnie dwóch pracowników, organizacje, których pracownicy i wolontariusze w niewielkim zakresie korzystali ze wsparcia merytorycznego w postaci szkoleń, doradztwa i konsultacji, organizacje z małych miejscowości i terenów wiejskich o słabo rozwiniętej strukturze i komunikacji, organizacje nowo powstałe, organizacje nierealizujące dotąd żadnego projektu społecznego, finansowanego z funduszy publicznych, krajowych, unijnych oraz ze środków grantodawców prywatnych.

O przyjęciu na warsztaty decyduje kolejność zgłoszeń.

W ramach warsztatów zapewniamy materiały szkoleniowe, wyżywienie oraz zaświadczenie o ukończeniu warsztatów! Warsztaty poprowadzi pani Agata Czwórnóg.

Na warsztaty należy się zgłosić najpóźniej do 12.11.2009 r. wypełniając i wysyłając e-mailem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.  lub faxem (81) 532 25 52 formularz zgłoszeniowy.

Osoby do kontaktu:

Małgorzata Marzec, tel.: 728 171 943
Kamil Suchodolski, tel.: 505 681 633
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Projekt "Równy Trzeci Sektor II" jest dofinansowany ze środków Programu Operacyjnego Fundusz Inicjatyw Obywatelskich. 

Serdecznie Zapraszamy
Prezes stowarzyszenia - Barbara Wojciechowska

 

Załączniki:


Partnerzy

UM Józefów Dla Pilota Artis Group Stowarzyszenie Przyjaciół Ziemi Biskiej SP Majdan Nepryski SP Majdan Nepryski
Nasza strona korzysta z plików cookie (ciasteczek) w celu poprawy funkcjonalności oraz w celach statystycznych. Czytaj więcej …