Świąteczna pomoc w Józefowie

19 grudzień 2014
Autor :  

mt_ignore:Embargo rosyjskieW ramach współpracy z Agencją Rynku Rolnego program "Embargo rosyjskie" Stowarzyszenie na Rzecz Pomocy Rodzinie "Podaj Dłoń" otrzymało w grudniu 2014, 30 ton jabłek. Jabłka zostały przekazane dla szkół, przedszkoli, spółdzielni socjalnych, KGW, stowarzyszeń, świetlic środowiskowych, OSP, społeczników a także potrzebujących mieszkańców naszej gminy.

Jabłka otrzymaliśmy od:

  • Grupy Producentów Owoców i Warzyw "Biosad" Spóka z o.o. Pan Kowalski Paweł, Pan Jakubczyk Jacek, Pan Stanisław Badnarski oraz od Pana Andrzeja Łakomego zamieszkałego w miejscowości Wandalin (gmina Opole Lubelskie).

Za zorganizowanie akcji "Embargo rosyjskie" w naszej gminie, serdeczne podziękowania składam dla: Burmistrza Józefowa Romana Dziury, Pana Sławomira Lefanowicza, Pani Renaty Łakomej oraz Pani Marii Strzelczyk.

Serdeczne podziękowania za pomoc przy rozładunku jabłek składam także: wolontariuszom, pracownikom spółdzielni socjalnej oraz członkom stowarzyszenia.

Prezes SNRPR "Podaj Dłoń"
mgr Barbara Wojciechowska

Partnerzy

UM Józefów Dla Pilota Artis Group Stowarzyszenie Przyjaciół Ziemi Biskiej SP Majdan Nepryski SP Majdan Nepryski
Nasza strona korzysta z plików cookie (ciasteczek) w celu poprawy funkcjonalności oraz w celach statystycznych. Czytaj więcej …