Józefowski Rajd Rowerowy - 25-26 września 2021 roku

23 wrzesień 2021
Autor :  

Już w ten weekend odbędzie się "Józefowski Rajd Rowerowy". Rajd wystartuje w sobotę o godzinie 10:00 z rynku w Józefowie. Jest dwudniową imprezą rowerową turystyki kwalifikowanej o charakterze turystyczno-krajoznawczym.

Józefowski Rajd RowerowyTrasy wycieczek rowerowych poprowadzone są z wykorzystaniem istniejących tras i szlaków rowerowych: "Centralnego Szlaku Rowerowego Roztocza", "Wschodniego Szlaku Rowerowego Green Velo", "Szlaku Geoturystycznego Roztocza Środkowego", "Trasy rowerowej Ziemi Józefowskiej na Roztoczu", "Trasy rowerowej do Florianki" oraz innych szlaków turystycznych.

Uczestnicy rajdu, w ciągu dwóch dni, będą mieli do pokonania ok. 117 km - pierwszego dnia 60, drugiego - 57 km. W czasie rajdu prezentowana będzie historia niektórych wydarzeń na Roztoczu,  obiekty przyrodniczo-kulturowe Roztocza oraz uczestnicy poznają lokalne produkty turystyczne.

Organizatorem rajdu jest Stowarzyszenie na Rzecz Pomocy Rodzinie "Podaj Dłoń", a jego wykonawcą, wybranym w ramach zapytania ofertowego, Stowarzyszenie Józefowska Kawaleria Rowerowa.

Rajd odbędzie się w ramach projektu grantowego realizowanego przez Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania "Nasze Roztocze" w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020, Działanie 19 "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER", Poddziałanie 19.2 "Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność".

Projekt przewidywał udział w rajdzie 100 osób i tyle jest już zgłoszonych, dlatego z ubolewaniem informujemy, że nie możemy przyjąć na rajd kolejnych chętnych.

Więcej informacji o rajdzie w aktualnościach na stronie www.jkr.org.pl

Robert Rabiega

Załącznik:

mt_ignore:
mt_ignore:

Partnerzy

UM Józefów Dla Pilota Artis Group Stowarzyszenie Przyjaciół Ziemi Biskiej SP Majdan Nepryski SP Majdan Nepryski
Nasza strona korzysta z plików cookie (ciasteczek) w celu poprawy funkcjonalności oraz w celach statystycznych. Czytaj więcej …