Podsumowanie ferii zimowych 2013

14 marzec 2013
Autor :  

Podczas ferii zimowych tj. w dniach 11-22 lutego w Świetlicy Środowiskowej odbywały się różnego rodzaju zajęcia dla dzieci.

Podsumowanie ferii zimowych 2013Organizowane były zajęcia  kulinarne, podczas których  dzieci wraz z wychowawcami przygotowywały: obażanki (oponki), naleśniki,  gofry, popcorn i placki ziemniaczane. Podczas zajęć plastycznych dzieci malowały farbami na podobraziach, pod okiem pana Adama Momota. Młodsze dzieci usprawniały i gimnastykowały swoje narządy artykulacyjne z panią logopedą Reginą Wojciechowską. Odbywały się również zajęcia stolarskie z panem Czesławem Zaklektą, podczas których chłopcy zbudowali karmnik i budkę lęgową dla sikorek. W tym samym czasie dziewczynki szyły misie i stroje dla lalek na zajęciach krawieckich. Ponadto dzieci uczęszczające do Świetlicy brały udział w innych różnych zajęciach mających na celu rozwijanie ich umiejętności strategicznych - np. gry planszowe, scrabble, kalambury. Jednak największą atrakcją ferii okazało się wyjście na sanki.  Pan Jacek Kusiak przygotował dzieciom niespodziankę – zorganizował kulig po lesie. W czasie trwania kuligu odbyło się wspólne pieczenie kiełbasek i zabawa przy ognisku.

 

Partnerzy

UM Józefów Dla Pilota Artis Group Stowarzyszenie Przyjaciół Ziemi Biskiej SP Majdan Nepryski SP Majdan Nepryski
Nasza strona korzysta z plików cookie (ciasteczek) w celu poprawy funkcjonalności oraz w celach statystycznych. Czytaj więcej …